Rozhovor v České televizi, který vám otevře oči! Zvěrstva migrantů měla zůstat utajena! Na povrch se dostávají hrůzy, kterým se ani nechce věřit!

Francouzi se evidentně dostali do pasti!
 Zprávy 
27. října 2016 05:30 / Česká televize
  1111   19
Francouzské úřady začaly likvidovat nouzový uprchlický tábor u Calais přezdívaný džungle. Podle úřadů probíhají jak přesuny, tak bourací práce v klidu a bez vážných incidentů. Uprchlíci, hlavně lidé z Afghánistánu, Súdánu a Eritreje, budou moci požádat o azyl.
Nejnovější

Paroubek radí sociálním demokratům, aby se zbavili kmotrů

Jak to ale ve skutečnosti ve Francii vypadá, promluvil pro Českou televizi mezinárodní analytik Jan Eichler. A z jeho slov opravdu mrazí!

Podle Jana Eichlera je situace v zemi velmi špatná. Vláda spolu s prezidentem nechávala problém celou dobu hnít a dělala, jako by se jí netýkal. Řešení pak nechávali na místní samosprávě. Na požadavek, aby byla do Džungle nasazena armáda, nikdo nereagoval. Do tábora byli posíláni pouze policisté, kteří byli migranty napadáni. Často museli přijít na pomoc hasiči, kterým byly zase demolovány vozy.

Docházelo k tak skandálním věcem, jako bylo zatčení váženého generála, který se zúčastnil protestní akce proti migrantům. Proto, že byla demonstrace nepovolená, byl tento generál zatčen, čtyři hodiny vyslýchán a pak mu byl udělen zákaz nosit uniformu na veřejnosti! To vyvolalo obrovské protesty, neboť ve Francii jsou generálové v obrovské úctě. Perzekuován byl generál výsadkových vojsk a ne migranti.

V Džungli docházelo k mnoha dalším incidentům. Znásilňovalo se zde, vraždilo, migranti se napadali a vraždili mezi sebou či zneužívali vlastní děti. Střety mezi jednotlivými skupinami migrantů, které byly na denním pořádku, nikdo neřešil.

Odpor proti uprchlíkům ve Francii byl a je, ale mezi vládními činiteli převládá stále politická korektnost. Politici odmítají udělat rovnítko mezi uprchlíkem a terorismem. Mezi řadovými Francouzi je situace zcela opačná, ti tu souvislost jasně vidí. Mají obavy, protože víc přistěhovalců znamená logicky větší kriminalitu.

Obrázky, kterými nás novináři krmili, jsou zřejmě hodně zkreslené. Podle Eichlera do Calais jezdili hlavně intelektuálové a lidé z uměleckého světa. Pod palbu kritiky se za svoji jednostrannou informovanost dostávají novináři až dnes. Přitom dlouho tyto násilnosti zatajovali a vůbec o nich nepsali. Nezveřejňovali fakta o tom, že v Džungli je řada mrtvých, že se tam vraždí a znásilňuje. Když do tábora přijela kanadská studentka dělat s uprchlíky rozhovor, byla znásilněna. Stejně jako znásilnili francouzskou fotoreportérku či mladé dívky, které šly okolo. O takových věcech se dlouho nepsalo, až nyní se to celé provalilo.

Na otázku reportéra, zda umí Francie tyto lidi posílat zpátky, jsme se dozvěděli, že zřejmě neumí, neboť kdykoli se k deportaci schyluje, někdo svolá demonstraci, na které se křičí: „Zlegalizujte jim pobyt, dejte jim azyl.“

Francouzi se dostali do pasti, protože ani oni sami ani neví, kolik uprchlíků v zemi vlastně mají, neboť si je zakázali počítat.

Jak situaci řešit vlastně nikdo z politiků neví a navíc se zdá, že chybí politická vůle. Téměř by se chtělo říci, že Francii už není pomoci.

Pro celý rozhovor s Janem Eichlerem: klikněte zde

jaj | inStory.cz
Komentáře
Reklama
خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Salma Hayek v slzách. Přišla o svou lásku

Styl

I oblíbené hubnutí dle krabiček má svá pro a proti. Na co si musíte dát největší pozor?

Dům a zahrada

Vyhněte se největším chybám při zařizování ložnice

1. Britský princ William si nechal oholit hlavu!

2. Dara Rolins tráví dovolenou s Rytmusem i Majkem Spiritem!

3. Ed Sheeran se bude ženit!

4. Lady GaGa šokovala v Milánu svým kozím kožešinovým kabátem!

5. Karolína Kurková ozdobila slavnostní večer švýcarských hodinek a byla u toho zatraceně sexy!

خرید فیلتر شکن خرید vpn