خرید vpn خرید vpn خرید vpn
Co všechno ČSSD v honbě za voliči ještě slíbí? Po Sobotkovi v roli volebního Ježíška další ministr! • Zprávy / inStory.cz
 

Co všechno ČSSD v honbě za voliči ještě slíbí? Po Sobotkovi v roli volebního Ježíška další ministr!

I Valachová patří mezi ministry ČSSD, kterým rozdávání ze státního nedělá problém!
 Zprávy 
19. prosince 2016 05:00 / Česká televize
  16   11
Termín voleb do poslanecké sněmovny ještě ani nebyl oficiálně vyhlášen a zatím se tedy pouze předpokládá, že by měly proběhnout někdy třetí říjnový týden příštího roku. Mnohé politické strany už ovšem zahájily boj o budoucí voliče. A na prvním místě je třeba jmenovat Sobotkovu ČSSD.
Nejnovější

Babiš o Benešových dekretech. Co si o tomto problému myslí?

خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Celá ČSSD v čele se svým předsedou a premiérem naší vlády, vyděšená z odlivu voličů, se snaží hledat „témata“, kterými by ulovila co nejvýše voličů. O některých jsme již psali. V lidovém domě například oprášili myšlenku progresívního zdanění všech „bohatých“. Kdo je bohatý a zaslouží si platit vyšší daně, by pochopitelně navrhovali ekonomičtí odborníci ve službách ČSSD.

O několik dní později se Sobotka zase vytasil s radikálně levicovými tématy a těmi si hodlá získat s výjimkou těch bohatých, které již progresivně zdanil, vlastně všechny ostatní. Zaměstnance, rodiny s dětmi a seniory. Těm by rozdal to, co vyrazil z těch bohatých.

A že to s tím rozdáváním myslí ti milovníci oranžových růží vážně, dokladuje i návrh sociálně demokratické ministryně školství Kateřiny Valachové. Ta zase oprášila nápad obědů zdarma a hodlá prosadit, aby stát od školky až po třetí třídu základní školy zaplatil všem obědy. Proč za všechny je záhada. Proč zrovna do třetí třídy je druhá záhada. Ale paní ministryně je už taková měkkosrdcatá a navíc to neplatí ze svého. Spíše se tedy musíme divit, proč se drží tak při zdi? Proč ne všem od školky až po promoci?

Ta ministerská argumentace je stále stejně pitomá. Podle ní je u nás přibližně 10% školáků, kterým rodiče pravidelně obědy neplatí. A z tohoto důvodu chce ČSSD zavést plošné hrazení obědů všem, aby děti z chudých rodin "nebyly stigmatizované", jak říká ministryně. Dobrá, nezkoumejme, zda rodiče těchto dětí na obědy opravdu nemají, nebo nemají proto, že by jim nezbylo třeba na cigára. Proč ale kvůli 10 procentům platit plošně všem? A k tomu hodlá Valachová jako takový bonus přihodit zdarma všechny zájmové kroužky. To celé pod ušlechtilou záminkou zvyšování kvality veřejných škol!

Důvod, proč chce ČSSD zvyšovat kvalitu veřejných škol ausgerechtnet před volbami je zcela evidentní. Školáci sice k volbám nechodí, ale jejich rodiče ano! Tak to máme na každého jednoho malého školáka dva volební hlasy!

Vidíte milí rodiče. Když nám dáte svůj hlas, tak ten hodnej strejda Bohouš s hodnou tetou Kateřinou vaše dítka zdarma nakrmí a ještě jim zaplatí volnočasové aktivity. A bude to hezky všechno zadarmiko!

Tedy zadarmiko. Zaplatí to dílem ti bohatí, co je Sobotka progresivně zdaní, ale dílem i my všichni ostatní!

kvk | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Moderátorka televize Prima už se sukním nevyhýbá. Konečně se zbavila dlouholetého trápení

Styl

Pigmentový knír aneb strašák (skoro) každé ženy. Jak se ho zbavit?

Dům a zahrada

Holé stěny vypadají smutně. Dekorace přitom můžete vyrobit sami a za babku

1. Zorka Hejdová předvedla vášnivé chvíle se svým čtyřnohým miláčkem

2. Fergie si vyjela newyorským metrem a má z toho zážitek na celý život

3. Taťána Gregor Brzobohatá nechyběla na květinové přehlídce v Pardubicích

4. Taťána Makarenko představila korunku, která ozdobí příští Miss Czech Republic

5. Čechomor zahraje u Vágnera na Katlově