Evropská unie je jednou nohou v hrobě, řekla politička a není daleko od pravdy

Protesty a střety proti Evropské unii v Římě 25.března 2017
📷
Další 1 fotografie v galerii
 Zahraniční 
28. března 2017 04:15 / Shutterstock
  725   6
Na předvolebním mítinku v Lille Marine Le Penová znovu kriticky vystoupila na adresu Evropské unie a prohlásila, že EU umírá.
Nejnovější

Náklady na protiteroristická opatření v Česku raketově stoupají

Podle slov Le Penové EU vnucuje Francii svou vůli a Francie musí získat zpět svou suverenitu. „Evropská unie umírá, protože ji národy více nechtějí. Rozhodli jsme se ve prospěch nové Evropy, která má jinou podobu ve formě svobodných evropských národů bez diktátu Bruselu."

Marine Le Penová potvrdila, že její soupeři v prezidentských volbách Francois Fillon a Emmanuel Macron chtějí, aby Francie měla ještě méně suverenity než dnes a chystají se ve prospěch eurobyrokratů předat i další pravomoci. Podle Le Penové se Německo snaží Francii i jiným zemím EU vnucovat svou vůli.

Francouzská kandidátka na post prezidenta vyjádřila svou naději, že posun k multipolárnímu světovému řádu bude pokračovat i dál, protože multipolární světový řád na rozdíl od systému "jedné supervelmoci" respektuje lidská práva, rozmanitost a svobodu člověka. Francie se podle jejích slov musí stát jedním z lídrů nového systému světové politiky.

„Demokratické povstání obyvatel začalo v USA, Velké Británii, Itálii, Indii. Ve všech zemích mluví vlastenci a patrioti stejnou řečí, řečí sebevědomí, zdravého rozumu, národní hrdosti, vzájemné úcty, tolerance a svobody, "uvedla Marine Le Penová.

Paní Le Penová si myslí, že EU umírá, ale ono to spíše vypadá, že EU v současné podobě už je tak trochu v klinické smrti!

📷
1
fotografie
jaj | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Proč se moderátor Kraus chová jako arogant?

Styl

Meloun vždy jinak

Dům a zahrada

Jak sehnat kvalitní levné pneumatiky na vaše auto

1. Ariana Grande uspořádá benefiční koncert v Manchesteru!

2. Seznamte se s nejvíc sexy ženou světa!

3. Těhotná Mašlíková dva měsíce před porodem stále posiluje!

4. Moderátorka Michaela Ochotská je jako vyžle! V plavkách předvedla tělo kost a kůže

5. Zamilovaná Vignerová prozradila, jakou trpí fóbií a našla prý na ní lék