خرید vpn خرید vpn خرید vpn
Babiš se oženil. Jeho veselka přilákala i demonstranty • Zprávy / inStory.cz
 

Babiš se oženil. Jeho veselka přilákala i demonstranty

Andrej Babiš si vzal za ženu partnerku Moniku, se kterou žije už 23 let.
 Zprávy 
30. července 2017 09:22 / Petra Ficová
  0   13
Předseda hnutí ANO a exministr financí Andrej Babiš do toho praštil a na Čapím hnízdě v Olbramovicích na Benešovsku se oženil se svou dlouholetou partnerkou Monikou.
Nejnovější

Babiš je spokojený s korunou. Vstup Česka do eurozóny není prioritou

خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Svatby pod širým nebem se zúčastnilo asi 200 hostů. Odpůrci Andreje Babiše si tuto událost nenechali ujít a dorazili mu dát jasně najevo, co si o něm myslí. Kolem areálu Čapího hnízda tak opakovaně projela protestní jízda asi dvaceti aut, z nichž zněla hesla kritizující šéfa ANO. Policie ale zasahovat nemusela.

Babiš a jeho žena Monika, se kterou má dceru Vivien a syna Frederika, si ale svatbu nenechali demonstranty zkazit. Své ANO si řekli pod širým nebem. Nevěsta, která již dříve používala příjmení Babišová, měla na sobě dlouhé bílé šaty s hlubokým dekoltem a závoj. Již dříve prozradila, že její snubní prstýnek zdobí diamanty, zatímco ženich bude nosit hladký prsten bez ozdob.

O svatbě informovali Babišovi v dubnu, organizaci si vzala na starost Monika. Novomanželé se znají 25 let, žijí spolu 23 a vychovávají dvě děti. Oba si za svědky zvolili své dlouholeté kamarády. Dvaašedesátiletý Babiš, jehož hnutí je favoritem blížících se voleb, má z prvního manželství dvě dospělé děti. Monika je o 20 let mladší. Líbánky prý pár neplánuje, ale rodinnou dovolenou ano.

Nevěsta odmítla, že by svatba byla tahem na zvýšení popularity před volbami. "Můj předvolební tah to určitě není. Na to se musíte zeptat Andreje. Ale jelikož si mě chtěl vzít už několik let předtím, tak myslím že ne," řekla Monika Babišová.

Babiš, označovaný za jednoho z nejbohatších Čechů, čelí v souvislosti s Čapím hnízdem od sklonku roku 2015 trestnímu oznámení. Lhůta pro policejní rozhodnutí ve věci se několikrát prodlužovala. Čapí hnízdo patřilo do přelomu let 2007 a 2008 do Babišova Agrofertu. Poté změnilo formu vlastnictví, a nebylo tak možné dohledat jeho majitele. Díky změně farma dosáhla na padesátimilionovou evropskou dotaci. Po několika letech, kdy dodržovala dotační podmínku, se vrátila mezi firmy Agrofertu. Babiš loni v březnu na mimořádné schůzi Sněmovny svolané z popudu opozice řekl, že v době získání dotace vlastnili farmu jeho dvě dospělé děti a bratr jeho partnerky Moniky.

Dotace pro Čapí hnízdo šetří i Evropský úřad pro boj proti podvodům OLAF, který chce k závěru dospět do konce letošního roku.

pop | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Moderátorka televize Prima už se sukním nevyhýbá. Konečně se zbavila dlouholetého trápení

Styl

Sexuálně abstinujete? Vaše vagína tím nepředstavitelně trpí

Dům a zahrada

Rady a tipy, jak zkrátit nahrávání videí na server

1. Leoš Noha překvapil. Nemá řidičák

2. Ředitelka České Miss Eva Čerešňáková lenošila na lodi

3. Angelina Jolie kvůli sporům s Pittem nemůže vycestovat s dětmi

4. Porotce Superstar Ben Cristovao si tuhle roli vyzkousel už ve filmu. Za dva týdny bude v kinech

5. Michaela Habáňová řádila na jachtě

خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn خرید vpn خرید فیلتر شکن