خرید vpn خرید vpn خرید vpn
Energie2 & Agusen: Experti na úspory energií! • Zprávy / inStory.cz
 

Energie2 & Agusen: Experti na úspory energií!

Neplýtvejte energií!
 Byznys & Finance 
25. února 2016 02:30 / Facebook
  1   0
Nejnovější

Babiš o Benešových dekretech. Co si o tomto problému myslí?

خرید vpn خرید vpn خرید vpn
Úspory energií patří k tématům, jež zejména během zimní sezóny rezonují celou společností, protože se výše nákladů na elektřinu nebo plyn týká jak domácností, tak samozřejmě také firem. Od loňského roku spojily své síly právě v této oblasti společnost Energie2, a.s., dodavatel elektřiny a zemního plynu, a firma Agusen s. r. o., jenž poskytuje komplexní služby v oblasti realizace úspor energií a energetického poradenství.

"Výhoda naší spolupráce spočívá v tom, že klientovi nabídneme nejenom nejvýhodnější tarif odběru energie, a to jak elektřiny, tak plynu, tak i optimalizaci za jeho distribuční platby, zejména nastavením parametrů rezervovaných příkonů, hodnoty jističů i přepravních kapacit na optimální výši," říká obchodní ředitel společnosti AGUSEN Jan Macek.

Řada odběratelů se potýká se správným pochopením jednotlivých informací na faktuře, kterou obdrží za odběr plynu nebo elektřiny. „Jako typický příklad této situace mohu uvést to, že pokuta je na faktuře uvedena např. jako „Cena za překročení kapacity“, Cena za nedodržení účiníku“, ve stejném odstavci jako „Cena za dodávku“, „Cena za spotřebu“, což je pro odběratele velmi matoucí. Odběratel si tedy často ani neuvědomuje, že platí pokuty za něco, co lze upravit pouhým nastavením správných hodnot,“ potvrzuje Jan Macek a dodává důležitou radu: „pokud tedy najdete na faktuře, v odstavci „Platby za distribuci“ slova „za nedodržení, za překročení, nevyžádaná dodávka“, vždy se jedná o penále či pokutu.“

„Férový dodavatel energií je vždy odpovědný ke svým zákazníkům a ve spolupráci s technickou firmou přináší svým klientům řešení a nemalé úspory,“ říká ředitel společnosti Energie2, a. s., Praha Dávid Vlnka.
◼ redakce inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Moderátorka televize Prima už se sukním nevyhýbá. Konečně se zbavila dlouholetého trápení

Styl

Jak se naučit rychle a (skoro) zadarmo cizí jazyk

Dům a zahrada

Proč si domů pořídit boxera? Tady je pár dobrých důvodů

1. Michaela Habáňová řádila na jachtě

2. Zorka Hejdová předvedla vášnivé chvíle se svým čtyřnohým miláčkem

3. Fergie si vyjela newyorským metrem a má z toho zážitek na celý život

4. Taťána Gregor Brzobohatá nechyběla na květinové přehlídce v Pardubicích

5. Taťána Makarenko představila korunku, která ozdobí příští Miss Czech Republic