خرید vpn خرید vpn خرید vpn
Energie2 & Agusen: Experti na úspory energií! • Zprávy / inStory.cz
 

Energie2 & Agusen: Experti na úspory energií!

Neplýtvejte energií!
 Byznys & Finance 
25. února 2016 02:30 / Facebook
  1   0
Nejnovější

Jak bydlí si státní zaměstnanci? Za hubičku

خرید vpn خرید vpn خرید vpn
Úspory energií patří k tématům, jež zejména během zimní sezóny rezonují celou společností, protože se výše nákladů na elektřinu nebo plyn týká jak domácností, tak samozřejmě také firem. Od loňského roku spojily své síly právě v této oblasti společnost Energie2, a.s., dodavatel elektřiny a zemního plynu, a firma Agusen s. r. o., jenž poskytuje komplexní služby v oblasti realizace úspor energií a energetického poradenství.

"Výhoda naší spolupráce spočívá v tom, že klientovi nabídneme nejenom nejvýhodnější tarif odběru energie, a to jak elektřiny, tak plynu, tak i optimalizaci za jeho distribuční platby, zejména nastavením parametrů rezervovaných příkonů, hodnoty jističů i přepravních kapacit na optimální výši," říká obchodní ředitel společnosti AGUSEN Jan Macek.

Řada odběratelů se potýká se správným pochopením jednotlivých informací na faktuře, kterou obdrží za odběr plynu nebo elektřiny. „Jako typický příklad této situace mohu uvést to, že pokuta je na faktuře uvedena např. jako „Cena za překročení kapacity“, Cena za nedodržení účiníku“, ve stejném odstavci jako „Cena za dodávku“, „Cena za spotřebu“, což je pro odběratele velmi matoucí. Odběratel si tedy často ani neuvědomuje, že platí pokuty za něco, co lze upravit pouhým nastavením správných hodnot,“ potvrzuje Jan Macek a dodává důležitou radu: „pokud tedy najdete na faktuře, v odstavci „Platby za distribuci“ slova „za nedodržení, za překročení, nevyžádaná dodávka“, vždy se jedná o penále či pokutu.“

„Férový dodavatel energií je vždy odpovědný ke svým zákazníkům a ve spolupráci s technickou firmou přináší svým klientům řešení a nemalé úspory,“ říká ředitel společnosti Energie2, a. s., Praha Dávid Vlnka.
◼ redakce inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Leoš Mareš vzal svou manželku Moniku do Dubaje. Užívají si líbánky!

Styl

Vplujte do modré laguny. Nechte své oči rozzářit modrými stíny

Dům a zahrada

Perskou kočku buď milujete, nebo nesnášíte

1. Herec Ryan Raynolds se dal na obchod s alkoholem!

2. Z Dary Rolins je hadí žena! Podívejte se, co dokáže...

3. Mareš bude moderovat Superstar po boku překrásné Slovenky!

4. Krásná Olga Lounová hazarduje. Pravidelně jí jde o život!

5. Vendula Pizingerová chystá vzpomínkový koncert k nedožitým osmdesátinám Karla Svobody!

خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن