خرید vpn خرید vpn خرید vpn
S Utylis Energie si můžete snížit rozpočet za elektřinu i plyn! • Zprávy / inStory.cz
 

S Utylis Energie si můžete snížit rozpočet za elektřinu i plyn!

Energie můžete ušetřit v moderní i retro kuchyni.
 Byznys & Finance 
31. března 2017 00:57 / Shutterstock
  0   0
Úspory energií patří k tématům, jež nejenom během právě končící zimní sezóny rezonují celou společností, protože se výše nákladů na elektřinu nebo plyn týká jak domácností, tak samozřejmě také firem. Právě v této oblasti spojily své síly společnost Utylis Energie, dodavatel elektřiny a zemního plynu, a firma Agusen s. r. o., jež poskytuje komplexní služby v oblasti realizace úspor energií a energetického poradenství.
Nejnovější

Prezidentská kancelář odmítá zveřejnit loňské platy a odměny. Žalob se nebojí

خرید vpn خرید vpn خرید vpn

"Výhoda naší spolupráce spočívá v tom, že klientovi nabídneme nejenom nejvýhodnější tarif odběru energie, a to jak elektřiny, tak plynu, tak i optimalizaci za jeho distribuční platby, zejména nastavením parametrů rezervovaných příkonů, hodnoty jističů i přepravních kapacit na optimální výši," říká obchodní ředitel společnosti AGUSEN Jan Macek. 

Řada odběratelů se potýká se správným pochopením jednotlivých informací na faktuře, kterou obdrží za odběr plynu nebo elektřiny. „Jako typický příklad této situace mohu uvést to, že pokuta je na faktuře uvedena např. jako „Cena za překročení kapacity", Cena za nedodržení účiníku", ve stejném odstavci jako „Cena za dodávku", „Cena za spotřebu", což je pro odběratele velmi matoucí. Odběratel si tedy často ani neuvědomuje, že platí pokuty za něco, co lze upravit pouhým nastavením správných hodnot," potvrzuje Jan Macek a dodává důležitou radu: „pokud tedy najdete na faktuře, v odstavci „Platby za distribuci" slova „za nedodržení, za překročení, nevyžádaná dodávka", vždy se jedná o penále či pokutu."

„Utylis Energie jako férový dodavatel energií odpovědný ke svým zákazníkům a naše partnerská technická firma přinášíme klientům řešení a nemalé úspory," říká ředitel společnosti Utylis Energie s.r.o. Radek Kupka.

pmk | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Daniel Hůlka zabodoval! Opět ukázal, že na muzikálová prkna prostě patří

Styl

Revoluce pro jemné a zplihlé vlasy! Zkuste metodu opačného mytí

Dům a zahrada

Rybenka: Žije s vámi na záchodě a nemá ráda vanilku. Víte čím je ale užitečná?

1. Evu Perkausovou čeká příští měsíc operace

2. Ilona Csáková hlásí comeback, domácí práce ji ale neminou

3. Vlastina Svátková nechala syny v kině samotné a s kočárem vyrazila na nákupy

4. Těhotná Doležalová vyrazila do nočního klubu

5. Raper AMCO šokuje. Poprvé si do studia pozval hosta