S Utylis Energie si můžete snížit rozpočet za elektřinu i plyn!

Energie můžete ušetřit v moderní i retro kuchyni.
 Byznys & Finance 
31. března 2017 00:57 / Shutterstock
  0   0
Úspory energií patří k tématům, jež nejenom během právě končící zimní sezóny rezonují celou společností, protože se výše nákladů na elektřinu nebo plyn týká jak domácností, tak samozřejmě také firem. Právě v této oblasti spojily své síly společnost Utylis Energie, dodavatel elektřiny a zemního plynu, a firma Agusen s. r. o., jež poskytuje komplexní služby v oblasti realizace úspor energií a energetického poradenství.
Nejnovější

Drahoš a Zeman mají podporu od umělců, sportovců a dalších osobností. Kdo koho podporuje?

"Výhoda naší spolupráce spočívá v tom, že klientovi nabídneme nejenom nejvýhodnější tarif odběru energie, a to jak elektřiny, tak plynu, tak i optimalizaci za jeho distribuční platby, zejména nastavením parametrů rezervovaných příkonů, hodnoty jističů i přepravních kapacit na optimální výši," říká obchodní ředitel společnosti AGUSEN Jan Macek. 

Řada odběratelů se potýká se správným pochopením jednotlivých informací na faktuře, kterou obdrží za odběr plynu nebo elektřiny. „Jako typický příklad této situace mohu uvést to, že pokuta je na faktuře uvedena např. jako „Cena za překročení kapacity", Cena za nedodržení účiníku", ve stejném odstavci jako „Cena za dodávku", „Cena za spotřebu", což je pro odběratele velmi matoucí. Odběratel si tedy často ani neuvědomuje, že platí pokuty za něco, co lze upravit pouhým nastavením správných hodnot," potvrzuje Jan Macek a dodává důležitou radu: „pokud tedy najdete na faktuře, v odstavci „Platby za distribuci" slova „za nedodržení, za překročení, nevyžádaná dodávka", vždy se jedná o penále či pokutu."

„Utylis Energie jako férový dodavatel energií odpovědný ke svým zákazníkům a naše partnerská technická firma přinášíme klientům řešení a nemalé úspory," říká ředitel společnosti Utylis Energie s.r.o. Radek Kupka.

pmk | inStory.cz
Komentáře
Reklama
خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Salma Hayek v slzách. Přišla o svou lásku

Styl

I oblíbené hubnutí dle krabiček má svá pro a proti. Na co si musíte dát největší pozor?

Dům a zahrada

Vyhněte se největším chybám při zařizování ložnice

1. Moderátor Petr Vágner se zúčastnil extrémního závodu!

2. Britský princ William si nechal oholit hlavu!

3. Dara Rolins tráví dovolenou s Rytmusem i Majkem Spiritem!

4. Ed Sheeran se bude ženit!

5. Lady GaGa šokovala v Milánu svým kozím kožešinovým kabátem!

خرید فیلتر شکن خرید vpn