خرید vpn خرید vpn خرید vpn
S Utylis Energie si můžete snížit rozpočet za elektřinu i plyn! • Zprávy / inStory.cz
 

S Utylis Energie si můžete snížit rozpočet za elektřinu i plyn!

Energie můžete ušetřit v moderní i retro kuchyni.
 Byznys & Finance 
31. března 2017 00:57 / Shutterstock
  0   0
Úspory energií patří k tématům, jež nejenom během právě končící zimní sezóny rezonují celou společností, protože se výše nákladů na elektřinu nebo plyn týká jak domácností, tak samozřejmě také firem. Právě v této oblasti spojily své síly společnost Utylis Energie, dodavatel elektřiny a zemního plynu, a firma Agusen s. r. o., jež poskytuje komplexní služby v oblasti realizace úspor energií a energetického poradenství.
Nejnovější

Začíná velká dopravně bezpečnostní akce. Policisté vyrážejí na silnice

خرید vpn خرید vpn خرید vpn

"Výhoda naší spolupráce spočívá v tom, že klientovi nabídneme nejenom nejvýhodnější tarif odběru energie, a to jak elektřiny, tak plynu, tak i optimalizaci za jeho distribuční platby, zejména nastavením parametrů rezervovaných příkonů, hodnoty jističů i přepravních kapacit na optimální výši," říká obchodní ředitel společnosti AGUSEN Jan Macek. 

Řada odběratelů se potýká se správným pochopením jednotlivých informací na faktuře, kterou obdrží za odběr plynu nebo elektřiny. „Jako typický příklad této situace mohu uvést to, že pokuta je na faktuře uvedena např. jako „Cena za překročení kapacity", Cena za nedodržení účiníku", ve stejném odstavci jako „Cena za dodávku", „Cena za spotřebu", což je pro odběratele velmi matoucí. Odběratel si tedy často ani neuvědomuje, že platí pokuty za něco, co lze upravit pouhým nastavením správných hodnot," potvrzuje Jan Macek a dodává důležitou radu: „pokud tedy najdete na faktuře, v odstavci „Platby za distribuci" slova „za nedodržení, za překročení, nevyžádaná dodávka", vždy se jedná o penále či pokutu."

„Utylis Energie jako férový dodavatel energií odpovědný ke svým zákazníkům a naše partnerská technická firma přinášíme klientům řešení a nemalé úspory," říká ředitel společnosti Utylis Energie s.r.o. Radek Kupka.

pmk | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Meghan se jako vévodkyně ze Sussexu poprvé účastnila dostihů. Takhle jí to slušelo!

Styl

Body a korzety jsou velmi sexy. Přestaňte je schovávat, jsou totiž hitem letošního léta

Dům a zahrada

Pěstování rajčat na balkoně? Stačí vědět, jak na to

1. Ornella Štiková, kterou její máma nazvala "hnusou holkou", si nervy uklidňuje ve fastfoodu

2. Martin Zounar vzal dceru mezi dinosaury

3. Tenistka Plíšková dostala luxusní Mercedes, neumí ho ale řídit

4. Adam Mišík to v ringu nandal Vladimíru Polívkovi

5. Herečka z Přístavu Býmová odhalila, co nosí v kabelce i jaké procedury podstupuje pro svůj dokonalý...