Na nižší ceny u elektřiny i plynu dosáhne přímo u distributorů každý!

Trh s plynem i elektřinou je plně liberalizován. Využije toho zákazník?
 Byznys & Finance 
28. dubna 2016 01:01 / Foto: Facebook
  0   0
Nejnovější

Katastrofa sociální demokracie! Zeman zaslal kritikům současného vedení ČSSD vzkaz

Podle specialistů společnosti Energie2 by si měli zákazníci vždy ověřit, zda jsou ceny elektrické energie a zemního plynu, které jim nabízí různí zprostředkovatelé a poradci, opravdu nižší než konkurenční nabídka.

Dodavatel energií - společnost Energie2, a. s., Praha - disponuje řadou signálů zejména od firem, že jim byly prezentovány nejvýhodnější cenové nabídky, které ve skutečnosti takovými nebyly. "Je to proto, že různí prostředníci nenabízejí zákazníkům vždy nejvýhodnější ceny, ale často upřednostňují dodavatele, od kterých mají nejvyšší provizi pro sebe," řekl ředitel Energie2, a. s., Praha Dávid Vlnka.

,,Pokud chtějí mít zákazníci opravdu jistotu nejlepší nabídky, ať se raději obrátí přímo na naši informační linku Energie2. Zákazníci nepotřebují žádné zprostředkovatele, aby dostali lepší cenu. Naopak při přímém jednání s námi si můžou dojednat lepší podmínky. Navíc za dobrou radu o cenách se u nás neplatí,“ řekl Dávid Vlnka.

Dodavatel zemního plynu a elektřiny - společnost Energie2, a. s., Praha nabízí novým i stálým zákazníkům dlouhodobě výhodné ceny obou těchto komodit. Cenovou politiku dodávek zemního plynu a elektřiny se snaží přizpůsobit tak, aby byl levnější než u tradičních distributorů na daném území. Zákazníci tak ročně ušetří tisíce korun ve srovnání s dražšími dodavateli. Firma se vyhýbá kampaňovým slevám, které jsou časově omezené pouze na několik měsíců a razí filosofii dlouhodobě výhodných cen, nižších než mají dominantní dodavatelé. Změna je velice jednoduchá a je možná kdykoliv. Zákazník ji může uzavřít i online prostřednictvím webové stránky, nebo prostřednictvím prodejců.

◼ redakce inStory.cz
Komentáře
Reklama
خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Salma Hayek v slzách. Přišla o svou lásku

Styl

Neomýváte ovoce ani zeleninu? Hrozí vám závažné zdravotní problémy

Dům a zahrada

Splňte sobě i dětem zimní sen a postavte si iglú. Není to tak složité, jak to vypadá

1. Ed Sheeran se bude ženit!

2. Lady GaGa šokovala v Milánu svým kozím kožešinovým kabátem!

3. Karolína Kurková ozdobila slavnostní večer švýcarských hodinek a byla u toho zatraceně sexy!

4. Salma Hayek v slzách! Ztratila svého nejlepšího přítele, psího mazlíčka Lupe!

5. Věčná dietářka a moderátorka Lenka Špillarová trápí svoje tělo v posilovně!

خرید فیلتر شکن خرید vpn