خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Staneme se ruskou kolonií? Nejvyšší velitel českých ozbrojených sil si našel nového kamaráda v Rusku!

 Zprávy 
09. září 2014 17:05 / redakce
  124   30
Ukrajinský prezident Petro Porošenko není z Miloše Zemana moc nadšený... Foto: ČTK / Jakub Dospiva
Nejnovější

Úroda bude letos horší, než se v létě čekalo. Co všechno zdraží?

A je to konečně tady. Všichni jsme čekali, kdy se prezident Zeman definitivně zblázní, případně se nechá opět skolit další ze svých vyhlášených viróz. Že Zemana ale postihne vážný záchvat rusofilie, to asi čekal v současné situaci jen málokdo.

Zatímco se většina světa s hrůzou dívala nejdřív na ruskou okupaci ukrajinského poloostrova Krym a nyní už je víc než jisté, že se Putin rozhodl dobít i zbytek východní Ukrajiny, Miloš Zeman přichází s neuvěřitelnou teorií. Na Ukrajině se podle něj prý nejedná o ruskou invazi, ale pouze o občanskou válku. Zeman to prohlásil v rozhovoru pro Frekvenci 1 a Studio ZET.

Z Miloše Zemana si začínají dělat legraci i evropští politici. Například švédský ministr zahraničí Carl Bildt se po Zemanově vystoupení na nedávném summitu NATO ve Walesu veřejně ptal: "Nevím, jestli existuje česká zpravodajská služba, máte ji? Mohl by se (Miloš Zeman) zeptat tam," řekl švédský politik. Miloš Zeman, místo toho, aby se vrátil do reality, tak si raději začíná hledat nové kamarády právě v Rusku.

Ve zmíněném rozhlasovém rozhovoru totiž český prezident prohlásil, že věří tvrzení ruského ministra zahraničí Sergeje Lavrova, že na Ukrajině žádní ruští vojáci nejsou. Připomeňme, že totéž ovšem Lavrov tvrdil i v případě Krymu.
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Seriálová hvězda Aneta Krejčíková předvedla, jak kojí svého měsíčního syna Bena

Styl

Tenhle plevel z říjnové louky skvěle chutná a výborně pomůže s detoxikací

Dům a zahrada

Obtěžuje vás línání vašeho psa? Zde jsou rady, jak to zvládnout

Zavřít reklamu