Migrantům povolíme všechno, ale Evropany budeme buzerovat, co jen to půjde! EU vydala další nesmyslný zákaz!

 Zprávy 
03. srpna 2016 03:30 / Jitka Jahodová
  0   0
Od pohledu agresivní a nebezpečné zvíře... Shutterstock
Nejnovější

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Migrační krize v Evropě dlouhodobě vrcholí, ale Evropská unie má nové nepřátele. Překvapivě to nejsou teroristé, ale zvířata. A proto se chytré hlavy v Evropské komisi sešly a vydaly zákaz rozmnožování.

Podle EK je nutné začít plošně likvidovat invazivní druhy. Nařízení EU se dotkne i zoologických zahrad, kde se u vybraných zvířat musí zajistit, aby se dále nerozmnožovala. Samečci a samičky budou muset žít odděleně, případně mohou veterináři nasadit antikoncepci či využít kastraci.

Nový seznam obsahuje celkem 23 zvířat a 14 rostlin. Zvíře, které se na něm po předchozím vědeckém prozkoumání evropské přírody objeví, začne být v následujících letech systematicky hubeno. Cílem je přitom nejen postupné vymýcení, ale také zabránění jakékoliv reprodukci, tedy úplné vyhynutí těchto zvířat ve všech státech EU.

A jaká zvířata evropským politikům tak vadí? Na seznamu jsou například mývalové, některé druhy raků, nosálové, nutrie nebo třeba ibisové posvátní.

Už se zbývá opravdu jen smát. EU svou neschopností de facto podporuje ilegální migraci na moři i na souši, horuje pro slučování prakticky neslučitelných kultur a na druhou stranu likviduje zvířata, která tu podle jejich zvláštního vidění světa údajně nemají co dělat. V době, kdy se Evropská unie otřásá v základech, řeší její elity neuvěřitelné pitomosti. A pak se diví Britům, že raději vzali z EU nohy na ramena.
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Kde a s kým zažívá Aňa Geislerová intenzivní štěstí?

Styl

Náměsíčnost není radno podceňovat. Člověk si může i velmi vážně ublížit

Dům a zahrada

Triky v péči o pokojové rostliny, které jste ještě nevyzkoušeli

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn
Zavřít reklamu