Bože, chraň nás před podobnými magory! Na prezidenta České republiky chce kandidovat šílenec, který hodlá republiku zahltit uprchlíky!

Tento psychopat hodlá kandidovat na českého prezidenta!
 Zprávy 
01. října 2016 05:00 / Česká televize
  162   44
Učitel angličtiny a údajný filozof Milan Kohout, se rozhodl kandidovat na prezidenta České republiky.
Nejnovější

Kam se zachráněnými 450 migranty? Babiš i Hamáček mají jasno

Svou kandidaturu chce postavit na multikulturalismu a přijímání uprchlíků, kterých by rád do země pozval nejméně milion.

Milí přátelé,
několik mých přátel mě vyzvalo, abych kandidoval na prezidenta Čechie. Inu, rozhodl jsem se rozjet předvolební kampaň bezodkladně a s patřičným předstihem.
Většina české společnosti jistě přivítá můj volební program rasového a etnického oživení naší společnosti postaveném na hojném přistěhovalectví z jiných kultur a okamžitém masovém přijímání trpících uprchlíků z válek, které jsme pomohli vyvolat.
Již je načase, aby se Česko očistilo od sobeckých, xenofobních a rasistických nálad, nacionalismu a imperialismu západní civilizace podporované jejími představiteli a nastoupila nová generace lidí, kteří jsou internacionalisté, věřící v univerzálnost lidských práv a nechtějící naši zemi obehnat odpornými segregačními ostnatými ploty, tak neblaze proslulými v dobách nedávných.
S pozdravem "za Česko mnohobarevné" a tudíž kulturně nesmírně obohacené.
Váš Milan

Co k prohlášení takového "filozofa" dodat? Mnozí si tuhle kreaturu "humanisty" pamatují z jeho vystoupení v pořadu Michaely Jílkové Máte slovo kde, řečeno na plnou hubu, nasral většinu televizních diváků i hostů pořadu svým prohlášením, že by ke každé české rodině nastěhoval jednu rodinu uprchlíků, kterou by rodina měla živit. Poukazoval přitom na vinu Západu za situaci nejen na Blízkém východě, ale i v Africe. Ostatní diskutující nenazval jinak než xenofoby a rasisty, a to bez ohledu na to, co kdo řekl.

Kde přijde tenhle psychicky narušený jedinec k názoru, že by měl kandidovat na prezidenta je opravdu otázka. Ale odpověď můžeme pravděpodobně najít právě v jeho narušené psychice. Pan Kohout má pod tou svou pletenou čepičkou, česky řečeno, v hlavě nas**no!
jaj | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Nela Slováková dráždí Londýn: Úplně nahá se vystavila v hotelovém okně!

Styl

Vrásky na čele zbytečně přidávají roky. Známe triky, jak se jich docela snadno zbavit

Dům a zahrada

Když vás omrzí zavařování, zkuste fermentaci ovoce

1. Krasavice Štoudková takhle řádí na prkně

2. Modelka, která sesadila šéfa Guess, čeká dítě

3. Moderátorku Sandru Parmovou okradli

4. Takhle to Nikol Moravcové slušelo po rozlučce se svobodou

5. Simona Krainová musela zrušit dovolenou