Bože, chraň nás před podobnými magory! Na prezidenta České republiky chce kandidovat šílenec, který hodlá republiku zahltit uprchlíky!

 Zprávy 
01. října 2016 05:00 / Jitka Jahodová
  162   44
Tento psychopat hodlá kandidovat na českého prezidenta! Česká televize
Učitel angličtiny a údajný filozof Milan Kohout, se rozhodl kandidovat na prezidenta České republiky.
Nejnovější

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Svou kandidaturu chce postavit na multikulturalismu a přijímání uprchlíků, kterých by rád do země pozval nejméně milion.

Milí přátelé,
několik mých přátel mě vyzvalo, abych kandidoval na prezidenta Čechie. Inu, rozhodl jsem se rozjet předvolební kampaň bezodkladně a s patřičným předstihem.
Většina české společnosti jistě přivítá můj volební program rasového a etnického oživení naší společnosti postaveném na hojném přistěhovalectví z jiných kultur a okamžitém masovém přijímání trpících uprchlíků z válek, které jsme pomohli vyvolat.
Již je načase, aby se Česko očistilo od sobeckých, xenofobních a rasistických nálad, nacionalismu a imperialismu západní civilizace podporované jejími představiteli a nastoupila nová generace lidí, kteří jsou internacionalisté, věřící v univerzálnost lidských práv a nechtějící naši zemi obehnat odpornými segregačními ostnatými ploty, tak neblaze proslulými v dobách nedávných.
S pozdravem "za Česko mnohobarevné" a tudíž kulturně nesmírně obohacené.
Váš Milan

Co k prohlášení takového "filozofa" dodat? Mnozí si tuhle kreaturu "humanisty" pamatují z jeho vystoupení v pořadu Michaely Jílkové Máte slovo kde, řečeno na plnou hubu, nasral většinu televizních diváků i hostů pořadu svým prohlášením, že by ke každé české rodině nastěhoval jednu rodinu uprchlíků, kterou by rodina měla živit. Poukazoval přitom na vinu Západu za situaci nejen na Blízkém východě, ale i v Africe. Ostatní diskutující nenazval jinak než xenofoby a rasisty, a to bez ohledu na to, co kdo řekl.

Kde přijde tenhle psychicky narušený jedinec k názoru, že by měl kandidovat na prezidenta je opravdu otázka. Ale odpověď můžeme pravděpodobně najít právě v jeho narušené psychice. Pan Kohout má pod tou svou pletenou čepičkou, česky řečeno, v hlavě nas**no!
Komentáře
NEJPOPULÁRNĚJŠÍ
Reklama
Nejčtenější články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Marta Kubišová znovu ve studiu nazpívala svůj největší hit!

Styl

V 50. letech připravil stát Čechoslováky o úspory. Tam, kde se vzbouřili, tvrdě zasáhl

Dům a zahrada

Máte doma v garáži akumulátorovou čtyřkolku či skútr? Dejte si pozor na baterii

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn
Zavřít reklamu