Děsivá fakta o smrti populární herečky vyplouvají na povrch! Zabil ji milenec nebo manžel?

 Zprávy 
29. listopadu 2016 04:00 / Jitka Slavíková
  0   0
📷
Další 2 fotografie v galerii
Tělo Natalie Woodové bylo nalezeno před 35 lety CNN.com
Natalie Woodová byla krásná, talentovaná, ale měla v životě smůlu. Zemřela v pouhých 43 letech. Její tělo bylo nalezeno 29. listopadu 1981 na pláži v Kalifornii.
Nejnovější

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Milostný život má krásná Natalie Woodová stejně plodný jako ten milostný. Postelí herečky prošla řada slavných mužů. Namátkou třeba Steve Mc Queen, Dennis Hooper nebo Elvis Presley. Nad její smrtí se ale navždy bude vznášet hromada otazníků.

Tělo Natálie bylo nalezeno na pláži u ostrova Santa Catalina v Kalifornii poté, co zmizela z lodi, na které trávila Den díkuvzdání se svým manželem Robertem Wagnerem a hereckým kolegou Christopherem Walkenem, se kterým měla mít v té době milenecký poměr. Tělo bylo poseté modřinami a na tváři měla oděrky. A jak oficiálně ke smrti krásné herečky vlastně došlo? Při přestupování na malý člun měla údajně nešťastnou náhodou spadnout přes palubu a následně se utopit.

Po třiceti letech od její smrti se ale objevují určité pochybnosti o tom, jak se ve skutečnosti všechno seběhlo. Kapitán lodi Dennis Davern ve své knize "Sbohem, Natálie, sbohem Splendour" popisuje osudný večer, kdy herečka utonula zcela odlišně, než jak stojí v oficiálních záznamech. Kolem půlnoci zahlédl kapitán Natálii na zádi lodi při hádce s manželem. To ji viděl naposled. Když ji posléze na lodi nemohou najít a kapitán chce vyhlásit poplach, Wagner mu to prý zakázal. Když je ráno nalezeno tělo herečky, její prsty jsou ještě ohebné, což dokazuje, že musela ve vodě strávit dlouhé hodiny živá.

Po znovuotevření případu Wagner i Walken odmítají cokoliv komentovat a vyšetřování smrti se neposune dál. Zatím. Podle vyšetřovatelů jediná šance, jak se dostat pravdě na kloub, by byl nějaký důkaz jako jsou stopy DNA na těle. Jenže po tak dlouhé době je to značně nepravděpodobné. Jediný posun v případu je, že losangeleský lékař okresního soudu překvalifikuje větu v úmrtním listu z "náhodného utonutí" na "utonutí za neurčitých okolností".

📷
2
fotografie
Komentáře
NEJPOPULÁRNĚJŠÍ
Reklama
Nejčtenější články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Marta Kubišová znovu ve studiu nazpívala svůj největší hit!

Styl

V 50. letech připravil stát Čechoslováky o úspory. Tam, kde se vzbouřili, tvrdě zasáhl

Dům a zahrada

Máte doma v garáži akumulátorovou čtyřkolku či skútr? Dejte si pozor na baterii

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn
Zavřít reklamu