خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Pamatujete si na ni? Uváděla první Televizní noviny a změnila si kvůli tomu příjmení. Nebylo to nic platné, po týdnu ji vyrazili.

 Zprávy 
11. prosince 2016 03:00 / Jitka Slavíková
  0   0
TV Nova startuje a s ní i nové moderátorské hvězdy... Facebook
Původní profesí byla herečka a se Zbyňkem Merunkou tvořila vůbec první moderátorskou dvojici na TV Nova.
Nejnovější

Merkelová chce Maďarsko připravit o jeho nejdůležitější právo

Řeč je o ve své době velmi populární herečce Stanislavě Bartošové, která si kvůli moderování dokonce změnila své příjmení. Pod vyvdaným jménem Wanatowiczová uváděla první slavnostní zpravodajskou relaci 4.2.1994.

Tyto hlavní večerní zprávy měly tehdy obrovskou sledovanost, neboť se jednalo vůbec o první celostátní komerční stanici v České republice a zvedala se číše šampaňského v přímém přenosu. Zda bylo vystoupení Bartošové ovlivněno trémou, nevíme, ale jisté je, že její výkon byl obrovským fiaskem. Herečka zřejmě zapomněla, že není v divadle a zprávy dramaticky přednášela. Stanice Nova měla vůbec v počátcích své existence velký problém angažovat osvědčené profesionály, čímž se také vysvětluje oslovení Bartošové.

Nezkušenou moderátorku po velmi krátké době vedení televize nahradilo typově velmi podobnou Evou Jurinovou. Ta se pak stala spolu se Zbyňkem Merunkou na dlouhou dobu nejoblíbenější moderátorskou dvojicí.

Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Bučková a Vágner se po třech letech rozešli. Máme různé sny a touhy, říká modelka

Styl

Domácí úkoly aneb jak neotrávit sebe ani dítě

Dům a zahrada

Vypěstujte si vlastní sladidlo bez kalorií

Zavřít reklamu