Kvůli krásné princezně ztratil herec naprosto hlavu! Srdce mu nakonec zlomila úplně jiná žena

 Zprávy 
27. prosince 2016 03:00 / Jitka Jahodová
  2   0
Od královny dětských srdcí odešel Haničinec kvůli princezně Archiv
K Vánocům neodmyslitelně patří pohádky. Jedna z těch, která patří do zlatého fondu české kinematografie je Princezna se zlatou hvězdou.
Nejnovější

TV Barrandov porušila zákon, tvrdí vysílací rada

V roce 1959 ji natočil režisér Martin Frič a do role princezny Lady obsadil tehdy neznámou modelku Marii Kyselkovou. Původně měla hrát pouze menší roličku, jenže "princezna" Miriam Hynková náhle onemocněla a Kyselková tehdy za kolegyni zaskočila.

V roli byla tak okouzlující, že pro ni ztratil hlavu i herecký bard Petr Haničinec . Spolu měli syna Ondřeje a herečka se místo hraní věnovala práci v domácnosti. Manželství stejně nevydrželo a záletný Haničinec ji po čase vyměnil za mladší model. Z nevydařeného vztahu vzešel i tak trochu nepodařený syn. Dnes čtyřiapadesátiletý Ondřej se se slavným otcem nestýkal a se svojí matkou, princeznou Ladou, si nevymění pozdrav ani na Vánoce.

Kvůli Kyselkové opustil Petr Haničinec svoji tehdejší ženu Štěpánku Haničincovou, se kterou měl dceru Alexandru. Ta v dospělosti emigrovala do Rakouska a svým rodičům tím zkomplikovala život. Nejen že v poměrech bývalého Československa nebylo vůbec jisté, zda se s dcerou ještě někdy uvidí, ale Haničincová, která dceru podporovala, se nakonec stala nepřítelkyní režimu, dokonce ji sledovala StB a byla nucena odejít z televize.

Po uvolnění politických poměrů v zemi se Haničinec mohl těšit i ze své vnučky, která se narodila již ve Vídni. Ta bohužel před pár lety tragicky zahynula. Tehdy již velmi těžce nemocného herce zpráva naprosto zlomila a svůj boj o život definitivně vzdal a krátce po smrti milované vnučky zemřel.

Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Jak si žije nová Česká Miss Lea Šteflíčková? Užívá v luxusu za milióny!

Styl

Jak funguje ženská intuice a jak s ní co nejlépe pracovat?

Dům a zahrada

I na kolo patří speciální obuv. Na co se při výběru zaměřit?

Zavřít reklamu