خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Muslim o bití žen! Tak s těmito názory ať se vrátí do pouště

 Zprávy 
01. března 2017 04:05 / Jitka Jahodová
  11   6
Zahalování a bití žen nepatří do civilizované společnosti Shutterstock
Přední muslimský lídr vyvolal pobouření veřejnosti, když se snažil obhájit bití žen, které je uvedeno v Koránu slovy, že by to mělo být až "poslední možností." Stalo se tak během vysílání televize Sky News.
Nejnovější

Konec slevových akcí na alkoholické nápoje?

Během živého vysílání televize Sky News, moderátor Andrew Bolt přečetl z Koránu: "Je mu dovoleno , aby ji bil svýma rukama..."

Keysar Trad, prezident Australské Federace Muslimských Výborů na to odpověděl, že studoval tento verš "do hloubky" s několika "muslimskými odborníky", aby si ujasnili jeho význam.

Uvedený citát hájil slovy, že muž by měl zvážit nejprve jiné možnosti, jako je například domluva nebo darování kytice či čokolády, ještě předtím, než ji zbije: „Předtím než začnete myslet, že na ni položíte ruku, před tím, než začnete zvažovat jakékoli násilí, odškrtli jste si možnost číslo jedna, což je domluva? Možností číslo dvě je pak kytice květů či čokoláda," pokračuje muslim za nesouhlasných reakcí moderátora. Co má ovšem muž udělat, potom co selžou prvé dvě možnosti, je z celé filozofie jasné. Pak už nezbývá, než vzít v souladu s koránem rákosku nebo řemen!

Není to poprvé, co muslimský lídr vyvolal svými názory kontroverzi. V minulosti například navrhoval, aby byla pasáž ze zákona šaría, která dovoluje, aby měl muž až čtyři ženy, akceptována i v Austrálii.

Musíme to opakovat již po několikáté. S těmito názory ať se vrátí někam do pouště odkud přišel. Do civilizované společnosti prostě tito lidé nepatří!

Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Zemřela láska Karla Gotta, slovenská zpěvačka podlehla rakovině

Styl

I senioři se mohou udržet ve fyzické a psychické kondici. Víme, jak na to

Dům a zahrada

Povalují se vám doma hromady papírů? Tipy, jak se s nimi vypořádat

Zavřít reklamu