Z akčního hrdiny diplomatem. Herec má podpořit dobré rusko americké vztahy

 Zprávy 
06. srpna 2018 04:04 / Jitka Jahodová
  1   2
Steven Seagal je Putinův velký přítel a obdivovatel Depositphotos
Steven Seagal se stal speciálním zástupcem pro rusko-americké vztahy. Ruské ministerstvo zahraničních věcí to uvedlo v prohlášení na své oficiální facebookové stránce.
Nejnovější

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Úřad dále uvedl, že Seagalova pozice je srovnatelná s úlohou velvyslance dobré vůle OSN. Steven Seagal dostal ruské občanství v roce 2016 a je blízkým přítelem prezidenta Vladimira Putina.

Podle ruské televize RT Seagal svou novou funkci uvítal. „Vždy jsem měl silnou touhu udělat vše, co je v mých silách, abych zlepšil rusko-americké vztahy. Mnoho let jsem neúnavně pracoval neoficiálně a nyní jsem velice vděčný za možnost to dělat oficiálně,“ uvedl herec. Putin odevzdal Seagalovi ruský pas v roce 2016.

Kdo je Steven Seagal? Americký herec, režisér, scenárista, producent, mistr bojových umění, bluesový zpěvák a rezervní zastupce šerifa v Jefferson Parish v Louisianě ve Spojených státech amerických.

Do obecného povědomí vstoupil především díky akčním filmům ze začátku 90. let, jako např. Nico – víc než zákon, Přepadení v Pacifiku, Glimmer Man a Aljaška v plamenech. Kromě kultury se věnuje ochraně přírody a aikidu, v němž dosáhl na 7. stupeň černého pásku.

V srpnu 2014 koncertoval se svou kapelou na Krymu a veřejně prezentoval svou podporu ruským separatistům i přátelství s prezidentem Ruska Putinem. Teď si tedy herec může připsat další aktivitu.  

Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Kde a s kým zažívá Aňa Geislerová intenzivní štěstí?

Styl

Vyzkoušejte terapii mrazem, je to skvělá prevence nemocí

Dům a zahrada

Sháníte zajímavou venkovní dekoraci? Vyrobte si sněhuláka z plastových kelímků

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn
Zavřít reklamu