Emil Frey Select navázal významné partnerství s fotbalovým klubem SK Slavia Praha

 Byznys & Finance 
08. srpna 2018 16:12 / Ema Maxová
  0   0
📷
Dalších 8 fotografií v galerii
Emil Frey Select poskytl Slavii Praha 23 vozů různých značek Peugeot
Značka Emil Frey Select se stala oficiálním automobilovým partnerem fotbalového týmu SK Slavia Praha a slavnému klubu zapůjčila 23 vozů ze svého certifikovaného programu prodeje zánovních a ojetých vozů. Ty budou využívat nejen zástupci vedení klubu, ale i vybraní hráči, takže je potkáte po celém Česku.
Nejnovější

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Značka Emil Frey Select sice působí na našem trhu ojetých vozů poměrně krátce, ale už se jí podařilo nejen výrazně zamíchat kartami českého bazarového trhu a také navázat významné partnerství s legendárním fotbalovým klubem SK Slavia Praha. Ten je s více než 120letou tradicí a velkou fanouškovskou základnou přímo ideálním partnerem, který výrazně pomůže s přiblížením programu Emil Frey Select široké veřejnosti.

Emil Frey Select poskytl Slavii Praha 23 vozů různých značek. V této flotile jsou nejčastěji zastoupené vozy Peugeot, Citroën, DS Automobiles a Subaru, tedy klíčové značky patřící do portfolia dovážených značek skupiny Emil Frey v ČR. Uživateli oficiálních automobilů opatřených logem Emil Frey Select a příznačnou slavistickou hvězdou budou zejména manažeři, trenéři, skauti, kustodi a vybraní hráči týmu Slavia Praha.  

Jak Emil Frey Select tak SK Slavia Praha spojuje také to, že staví na své tradici a historii.
Program Emil Frey Select těží z obchodní síly skupiny Emil Frey, která je největším distributorem vozů v Evropě, a z téměř stoleté historie, během níž si firma vybudovala renomé a získala důvěru zákazníků. Stejně tak Slavia se může pyšnit více než 120letou klubovou historií, která je jednou z klíčových hodnot klubu.

Aktuálně jsou na stadionu v pražské Eden Aréně v plném proudu přípravy, aby na začátku fotbalové sezóny – 21. července – nové partnerství neuniklo pozornosti návštěvníků. Vozy s označením Emil Frey Select a SK Slavia Praha již od 1. července brázdí Prahu a celou Českou republiku. Určitě je na svých cestách potkáte i vy! 

📷
8
fotografií
Komentáře
Reklama
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Kde a s kým zažívá Aňa Geislerová intenzivní štěstí?

Styl

Péče o zimní šatník: Jak správně na péřovky a jak na kašmír?

Dům a zahrada

Bezpečnostní fólie fungují jako neviditelné mříže a určitě se vám vyplatí

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn
Zavřít reklamu