Emil Frey Select navázal významné partnerství s fotbalovým klubem SK Slavia Praha

 Byznys & Finance 
08. srpna 2018 16:12 / Ema Maxová
  0   0
📷
Dalších 8 fotografií v galerii
Emil Frey Select poskytl Slavii Praha 23 vozů různých značek Peugeot
Značka Emil Frey Select se stala oficiálním automobilovým partnerem fotbalového týmu SK Slavia Praha a slavnému klubu zapůjčila 23 vozů ze svého certifikovaného programu prodeje zánovních a ojetých vozů. Ty budou využívat nejen zástupci vedení klubu, ale i vybraní hráči, takže je potkáte po celém Česku.
Nejnovější

Parlamentní boj o uzákonění manželství homosexuálů vyvolává bouřlivé emoce

Značka Emil Frey Select sice působí na našem trhu ojetých vozů poměrně krátce, ale už se jí podařilo nejen výrazně zamíchat kartami českého bazarového trhu a také navázat významné partnerství s legendárním fotbalovým klubem SK Slavia Praha. Ten je s více než 120letou tradicí a velkou fanouškovskou základnou přímo ideálním partnerem, který výrazně pomůže s přiblížením programu Emil Frey Select široké veřejnosti.

Emil Frey Select poskytl Slavii Praha 23 vozů různých značek. V této flotile jsou nejčastěji zastoupené vozy Peugeot, Citroën, DS Automobiles a Subaru, tedy klíčové značky patřící do portfolia dovážených značek skupiny Emil Frey v ČR. Uživateli oficiálních automobilů opatřených logem Emil Frey Select a příznačnou slavistickou hvězdou budou zejména manažeři, trenéři, skauti, kustodi a vybraní hráči týmu Slavia Praha.  

Jak Emil Frey Select tak SK Slavia Praha spojuje také to, že staví na své tradici a historii.
Program Emil Frey Select těží z obchodní síly skupiny Emil Frey, která je největším distributorem vozů v Evropě, a z téměř stoleté historie, během níž si firma vybudovala renomé a získala důvěru zákazníků. Stejně tak Slavia se může pyšnit více než 120letou klubovou historií, která je jednou z klíčových hodnot klubu.

Aktuálně jsou na stadionu v pražské Eden Aréně v plném proudu přípravy, aby na začátku fotbalové sezóny – 21. července – nové partnerství neuniklo pozornosti návštěvníků. Vozy s označením Emil Frey Select a SK Slavia Praha již od 1. července brázdí Prahu a celou Českou republiku. Určitě je na svých cestách potkáte i vy! 

📷
8
fotografií
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Nikol Švantnerová se představila jako módní návrhářka

Styl

Silonky jako módní doplněk: Jaké vybrat a s čím je kombinovat?

Dům a zahrada

Věci, které byste měli vědět o houbičce na nádobí

Zavřít reklamu