Prestižní World Ski Awards mají své vítěze. Za Českou republiku bodoval Skiareál Špindlerův Mlýn

 Sportbiz 
20. listopadu 2018 05:49 / Ema Maxová
  0   0
Skiareál Špindlerův Mlýn získal v Kitzbuhelu ocenění The Best Czech Skiresort  World Ski Awards
Výsledky letošního ročníku celosvětové soutěže World Ski Awards zveřejnili o víkendu přední odborníci na lyžařskou turistiku. Prestižního lyžařského "Oscara" za nejlepší lyžařské středisko České republiky získal již počtvrté Skiareál Špindlerův Mlýn. Titul Nejlepší lyžařský resort 2018 získalo francouzské středisko Val Thorens.
Nejnovější

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

 Slavnostní ceremoniál se uskutečnil tradičně v rakouském Kitzbühelu a ocenění za Českou republiku osobně převzala delegace v čele s ředitelem špindlerovského skiareálu René Hronešem.

„Velmi mě těší, že se nám podařilo už počtvrté za sebou obhájit vítězství. Úspěch vnímám jako ocenění naší celoroční práce a snahy neustále zkvalitňovat nabídku služeb. Rád bych poděkoval všech našim zaměstnancům, protože je to především jejich úspěch. Ocenění je pro skiareál i další výzvou nepolevovat a dále se snažit středisko modernizovat a posouvat k lepšímu,“uvedl ředitel Skiareálu Špindlerův Mlýn René Hroneš.

„Pro letošní zimní sezónu jsme se zaměřili na změnu systému nákupu skipasů. Lyžaři si budou moci vybrat z několika způsobů a sami se rozhodnout, kolik za skipas zaplatí. Díky věrnostnímu programu GOPASS se pořizování skipasů přesouvá do online prostředí, které přinese kromě pohodlného nákupu lyžařům i zajímavé úspory,“ dodal.

Novinkou největšího krkonošského areálu jsou také samoobslužná klientská centra GOPASS Tickets nebo nová technologie úpravy sněhu – SNOWsat. Metoda měří sněhovou pokrývku digitálně pomocí GPS, a to s přesností na tři centimetry. Speciální čidla na rolbách ušetří naftu, elektřinu, vodu a sjezdovky budou připraveny kvalitněji a v kratším čase. Letošní zimní sezóna odstartuje ve Špindlerově Mlýně v sobotu 8. prosince tradičním Ski Openingem s bohatým doprovodným programem. Zalyžovat si ale budete moci již v pátek 7. prosince.
 
World Ski Awards je prestižní soutěž, ve které se každým rokem utkají věhlasné lyžařské resorty z celého světa. Hlasují v ní nejen přední odborníci na lyžařský průmysl a horské hoteliérství, ale i stovky tisíc lidí z široké veřejnosti. Konečné pořadí lyžařských areálů, provozovatelů lyžařských středisek i lyžařských hotelů určuje počet hlasů v anketě.

Celosvětová soutěž byla založena v roce 2013 a jejím cílem je zvyšovat standardy lyžařského průmyslu a oceňovat organizace a areály, které jsou lídry ve svém oboru. Již šesté výroční udílení cen se konalo v pětihvězdičkové hotelové rezidenci A-ROSA v rakouském Kitzbühelu. Porota neoceňovala jen lyžařská střediska a hotely, hodnotila v deseti různých kategoriích, od středisek přes hotely a horské chaty až po tour a transfer operátory. Kromě Skiareálu Špindlerův Mlýn se ceremoniálu zúčastnila i světová zimní střediska, jako je například LAAX ze Švýcarska, Ki Niseko z Japonska, Mt Hutt z Nového Zélandu nebo Deer Valley z USA.  

Absolutně nejlepším lyžařských střediskem 2018 se stal francouzský resort Val Thorens. Odborná porota ocenila i slovenské sousedy. Nejlepším lyžařským střediskem na Slovensku se stala Jasná Nízké Tatry.

Komentáře
NEJPOPULÁRNĚJŠÍ
Reklama
Nejčtenější články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Marta Kubišová znovu ve studiu nazpívala svůj největší hit!

Styl

V 50. letech připravil stát Čechoslováky o úspory. Tam, kde se vzbouřili, tvrdě zasáhl

Dům a zahrada

Máte doma v garáži akumulátorovou čtyřkolku či skútr? Dejte si pozor na baterii

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn
Zavřít reklamu