Energie2 & Agusen: Experti na úspory energií!

 Byznys & Finance 
25. února 2016 02:30 / redakce
  1   0
Neplýtvejte energií! Facebook
Nejnovější

Švýcarsko odmítlo občanství dvěma muslimům, nechtěli podat ruku

Úspory energií patří k tématům, jež zejména během zimní sezóny rezonují celou společností, protože se výše nákladů na elektřinu nebo plyn týká jak domácností, tak samozřejmě také firem. Od loňského roku spojily své síly právě v této oblasti společnost Energie2, a.s., dodavatel elektřiny a zemního plynu, a firma Agusen s. r. o., jenž poskytuje komplexní služby v oblasti realizace úspor energií a energetického poradenství.

"Výhoda naší spolupráce spočívá v tom, že klientovi nabídneme nejenom nejvýhodnější tarif odběru energie, a to jak elektřiny, tak plynu, tak i optimalizaci za jeho distribuční platby, zejména nastavením parametrů rezervovaných příkonů, hodnoty jističů i přepravních kapacit na optimální výši," říká obchodní ředitel společnosti AGUSEN Jan Macek.

Řada odběratelů se potýká se správným pochopením jednotlivých informací na faktuře, kterou obdrží za odběr plynu nebo elektřiny. „Jako typický příklad této situace mohu uvést to, že pokuta je na faktuře uvedena např. jako „Cena za překročení kapacity“, Cena za nedodržení účiníku“, ve stejném odstavci jako „Cena za dodávku“, „Cena za spotřebu“, což je pro odběratele velmi matoucí. Odběratel si tedy často ani neuvědomuje, že platí pokuty za něco, co lze upravit pouhým nastavením správných hodnot,“ potvrzuje Jan Macek a dodává důležitou radu: „pokud tedy najdete na faktuře, v odstavci „Platby za distribuci“ slova „za nedodržení, za překročení, nevyžádaná dodávka“, vždy se jedná o penále či pokutu.“

„Férový dodavatel energií je vždy odpovědný ke svým zákazníkům a ve spolupráci s technickou firmou přináší svým klientům řešení a nemalé úspory,“ říká ředitel společnosti Energie2, a. s., Praha Dávid Vlnka.
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Jak si žije nová Česká Miss Lea Šteflíčková? Užívá v luxusu za milióny!

Styl

Co je zdravější petržel nebo celer? Známe odpověď

Dům a zahrada

Jak vyčistit ucpaný odpad? Jde to i bez chemie

Zavřít reklamu