S Utylis Energie si můžete snížit rozpočet za elektřinu i plyn!

 Byznys & Finance 
31. března 2017 00:57 / Marek Pokorný
  0   0
Energie můžete ušetřit v moderní i retro kuchyni. Shutterstock
Úspory energií patří k tématům, jež nejenom během právě končící zimní sezóny rezonují celou společností, protože se výše nákladů na elektřinu nebo plyn týká jak domácností, tak samozřejmě také firem. Právě v této oblasti spojily své síly společnost Utylis Energie, dodavatel elektřiny a zemního plynu, a firma Agusen s. r. o., jež poskytuje komplexní služby v oblasti realizace úspor energií a energetického poradenství.
Nejnovější

Další populismus politiků, který dostupnost bydlení nezlepší

"Výhoda naší spolupráce spočívá v tom, že klientovi nabídneme nejenom nejvýhodnější tarif odběru energie, a to jak elektřiny, tak plynu, tak i optimalizaci za jeho distribuční platby, zejména nastavením parametrů rezervovaných příkonů, hodnoty jističů i přepravních kapacit na optimální výši," říká obchodní ředitel společnosti AGUSEN Jan Macek. 

Řada odběratelů se potýká se správným pochopením jednotlivých informací na faktuře, kterou obdrží za odběr plynu nebo elektřiny. „Jako typický příklad této situace mohu uvést to, že pokuta je na faktuře uvedena např. jako „Cena za překročení kapacity", Cena za nedodržení účiníku", ve stejném odstavci jako „Cena za dodávku", „Cena za spotřebu", což je pro odběratele velmi matoucí. Odběratel si tedy často ani neuvědomuje, že platí pokuty za něco, co lze upravit pouhým nastavením správných hodnot," potvrzuje Jan Macek a dodává důležitou radu: „pokud tedy najdete na faktuře, v odstavci „Platby za distribuci" slova „za nedodržení, za překročení, nevyžádaná dodávka", vždy se jedná o penále či pokutu."

„Utylis Energie jako férový dodavatel energií odpovědný ke svým zákazníkům a naše partnerská technická firma přinášíme klientům řešení a nemalé úspory," říká ředitel společnosti Utylis Energie s.r.o. Radek Kupka.

Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Jak si žije nová Česká Miss Lea Šteflíčková? Užívá v luxusu za milióny!

Styl

Jak ovlivňuje pořadí, ve kterém se děti narodily, jejich charakter?

Dům a zahrada

Dřívka od nanuků nevyhazujte. Vychytávky, jak je můžete doma využít

Zavřít reklamu