Na nižší ceny u elektřiny i plynu dosáhne přímo u distributorů každý!

 Byznys & Finance 
28. dubna 2016 01:01 / redakce
  0   0
Trh s plynem i elektřinou je plně liberalizován. Využije toho zákazník? Foto: Facebook
Nejnovější

Průzkum: Se svým příjmem vychází více než polovina českých domácností

Podle specialistů společnosti Energie2 by si měli zákazníci vždy ověřit, zda jsou ceny elektrické energie a zemního plynu, které jim nabízí různí zprostředkovatelé a poradci, opravdu nižší než konkurenční nabídka.

Dodavatel energií - společnost Energie2, a. s., Praha - disponuje řadou signálů zejména od firem, že jim byly prezentovány nejvýhodnější cenové nabídky, které ve skutečnosti takovými nebyly. "Je to proto, že různí prostředníci nenabízejí zákazníkům vždy nejvýhodnější ceny, ale často upřednostňují dodavatele, od kterých mají nejvyšší provizi pro sebe," řekl ředitel Energie2, a. s., Praha Dávid Vlnka.

,,Pokud chtějí mít zákazníci opravdu jistotu nejlepší nabídky, ať se raději obrátí přímo na naši informační linku Energie2. Zákazníci nepotřebují žádné zprostředkovatele, aby dostali lepší cenu. Naopak při přímém jednání s námi si můžou dojednat lepší podmínky. Navíc za dobrou radu o cenách se u nás neplatí,“ řekl Dávid Vlnka.

Dodavatel zemního plynu a elektřiny - společnost Energie2, a. s., Praha nabízí novým i stálým zákazníkům dlouhodobě výhodné ceny obou těchto komodit. Cenovou politiku dodávek zemního plynu a elektřiny se snaží přizpůsobit tak, aby byl levnější než u tradičních distributorů na daném území. Zákazníci tak ročně ušetří tisíce korun ve srovnání s dražšími dodavateli. Firma se vyhýbá kampaňovým slevám, které jsou časově omezené pouze na několik měsíců a razí filosofii dlouhodobě výhodných cen, nižších než mají dominantní dodavatelé. Změna je velice jednoduchá a je možná kdykoliv. Zákazník ji může uzavřít i online prostřednictvím webové stránky, nebo prostřednictvím prodejců.

Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Omládly během hodiny! Bendová, Krainová a Svoboda podstoupily exluzivní kúru

Styl

Chcete zhubnout? Zkuste potraviny, které ničí tuky na počkání

Dům a zahrada

Máte rádi přírodu a vůni dřeva? Zkuste naše tipy

Zavřít reklamu