Drsná pravda o integraci uprchlíků! Sobotka je ovšem k jejich přijímání připraven!

 Uprchlická krize 
17. března 2017 05:00 / Karel Kovka
  184   27
Ale o jakých kvótách to, pane premiére, vlastně mluvíte?! Shutterstock
Počátkem tohoto měsíce promluvil šéf německých policejních odborů Rainer Wendt o nezvládnuté integraci přistěhovalců. A nikterak si nebral servítky. Paralelní společnosti, organizovaný zločin, neznalost němčiny, vlastní soudy. Tak popisuje současnou německou integrační realitu.
Nejnovější

Další populismus politiků, který dostupnost bydlení nezlepší

Podle Wendta je nepochopitelné jak si vůbec někdo z německých politiků mohl kdy myslet, že by se integrace mohla zdařit. Již mnoho let se podle něj společnost přesvědčuje, že to neumí. „Integrujeme již třicet let. Jen v Berlíně je asi dvacet velkých arabských rodin, složených z několika tisíc členů, z nichž dvanáct je vysoce kriminálních! Drogy, obchod s bílým masem, obchod se zbraněmi, celý program organizovaného zločinu. Tvoří naprosto oddělenou paralelní společnost s dětskými sňatky, sňatky z donucení, s vraždami ze cti a podobně. A nejedná se o stav od roku 2015, ale o stav, který se vytvořil za posledních třicet let naší integrační snahy! A takto žijí celé rodiny, které neumí ani slovo německy. A jejich ženy, které rovněž neumí ani slovo německy, nesmějí vůbec vyjít samy na ulici“, prohlásil Wendt!

Ovšem náš premiér Sobotka je přesvědčen, že u nás to bude jiné. Česká republika je podle něj připravena přijmout syrské uprchlíky přímo z Turecka. Mohla by tak prý naplnit část stávajících kvót určených pro přesun uprchlíků v rámci Evropské unie, prohlásil minulý týden.

Ale o jakých kvótách to, pane premiére, vlastně mluvíte?!

O těch, které údajně na všech schůzkách s představiteli EU tak hrdinně odmítáte?

Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Jak si žije nová Česká Miss Lea Šteflíčková? Užívá v luxusu za milióny!

Styl

Jak ovlivňuje pořadí, ve kterém se děti narodily, jejich charakter?

Dům a zahrada

Dřívka od nanuků nevyhazujte. Vychytávky, jak je můžete doma využít

Zavřít reklamu