Drsná pravda o integraci uprchlíků! Sobotka je ovšem k jejich přijímání připraven!

 Uprchlická krize 
17. března 2017 05:00 / Karel Kovka
  184   27
Ale o jakých kvótách to, pane premiére, vlastně mluvíte?! Shutterstock
Počátkem tohoto měsíce promluvil šéf německých policejních odborů Rainer Wendt o nezvládnuté integraci přistěhovalců. A nikterak si nebral servítky. Paralelní společnosti, organizovaný zločin, neznalost němčiny, vlastní soudy. Tak popisuje současnou německou integrační realitu.
Nejnovější

Průzkum: Se svým příjmem vychází více než polovina českých domácností

Podle Wendta je nepochopitelné jak si vůbec někdo z německých politiků mohl kdy myslet, že by se integrace mohla zdařit. Již mnoho let se podle něj společnost přesvědčuje, že to neumí. „Integrujeme již třicet let. Jen v Berlíně je asi dvacet velkých arabských rodin, složených z několika tisíc členů, z nichž dvanáct je vysoce kriminálních! Drogy, obchod s bílým masem, obchod se zbraněmi, celý program organizovaného zločinu. Tvoří naprosto oddělenou paralelní společnost s dětskými sňatky, sňatky z donucení, s vraždami ze cti a podobně. A nejedná se o stav od roku 2015, ale o stav, který se vytvořil za posledních třicet let naší integrační snahy! A takto žijí celé rodiny, které neumí ani slovo německy. A jejich ženy, které rovněž neumí ani slovo německy, nesmějí vůbec vyjít samy na ulici“, prohlásil Wendt!

Ovšem náš premiér Sobotka je přesvědčen, že u nás to bude jiné. Česká republika je podle něj připravena přijmout syrské uprchlíky přímo z Turecka. Mohla by tak prý naplnit část stávajících kvót určených pro přesun uprchlíků v rámci Evropské unie, prohlásil minulý týden.

Ale o jakých kvótách to, pane premiére, vlastně mluvíte?!

O těch, které údajně na všech schůzkách s představiteli EU tak hrdinně odmítáte?

Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Omládly během hodiny! Bendová, Krainová a Svoboda podstoupily exluzivní kúru

Styl

Chcete zhubnout? Zkuste potraviny, které ničí tuky na počkání

Dům a zahrada

Máte rádi přírodu a vůni dřeva? Zkuste naše tipy

Zavřít reklamu