خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Z akčního hrdiny diplomatem. Herec má podpořit dobré rusko americké vztahy

 Zprávy 
06. srpna 2018 04:04 / Jitka Jahodová
  1   2
Steven Seagal je Putinův velký přítel a obdivovatel Depositphotos
Steven Seagal se stal speciálním zástupcem pro rusko-americké vztahy. Ruské ministerstvo zahraničních věcí to uvedlo v prohlášení na své oficiální facebookové stránce.
Nejnovější

Banky v září měly hypoteční žně. Na dlouho poslední

Úřad dále uvedl, že Seagalova pozice je srovnatelná s úlohou velvyslance dobré vůle OSN. Steven Seagal dostal ruské občanství v roce 2016 a je blízkým přítelem prezidenta Vladimira Putina.

Podle ruské televize RT Seagal svou novou funkci uvítal. „Vždy jsem měl silnou touhu udělat vše, co je v mých silách, abych zlepšil rusko-americké vztahy. Mnoho let jsem neúnavně pracoval neoficiálně a nyní jsem velice vděčný za možnost to dělat oficiálně,“ uvedl herec. Putin odevzdal Seagalovi ruský pas v roce 2016.

Kdo je Steven Seagal? Americký herec, režisér, scenárista, producent, mistr bojových umění, bluesový zpěvák a rezervní zastupce šerifa v Jefferson Parish v Louisianě ve Spojených státech amerických.

Do obecného povědomí vstoupil především díky akčním filmům ze začátku 90. let, jako např. Nico – víc než zákon, Přepadení v Pacifiku, Glimmer Man a Aljaška v plamenech. Kromě kultury se věnuje ochraně přírody a aikidu, v němž dosáhl na 7. stupeň černého pásku.

V srpnu 2014 koncertoval se svou kapelou na Krymu a veřejně prezentoval svou podporu ruským separatistům i přátelství s prezidentem Ruska Putinem. Teď si tedy herec může připsat další aktivitu.  

Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Seriálová hvězda Aneta Krejčíková předvedla, jak kojí svého měsíčního syna Bena

Styl

Znáte bromelin? Překvapí vás, kde jej najdete a co umí

Dům a zahrada

Vypadá to u vás doma stále jako po výbuchu? Paní na úklid to vyřeší, ale na tohle si dejte pozor

Zavřít reklamu