Z akčního hrdiny diplomatem. Herec má podpořit dobré rusko americké vztahy

 Zprávy 
06. srpna 2018 04:04 / Jitka Jahodová
  1   2
Steven Seagal je Putinův velký přítel a obdivovatel Depositphotos
Steven Seagal se stal speciálním zástupcem pro rusko-americké vztahy. Ruské ministerstvo zahraničních věcí to uvedlo v prohlášení na své oficiální facebookové stránce.
Nejnovější

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Úřad dále uvedl, že Seagalova pozice je srovnatelná s úlohou velvyslance dobré vůle OSN. Steven Seagal dostal ruské občanství v roce 2016 a je blízkým přítelem prezidenta Vladimira Putina.

Podle ruské televize RT Seagal svou novou funkci uvítal. „Vždy jsem měl silnou touhu udělat vše, co je v mých silách, abych zlepšil rusko-americké vztahy. Mnoho let jsem neúnavně pracoval neoficiálně a nyní jsem velice vděčný za možnost to dělat oficiálně,“ uvedl herec. Putin odevzdal Seagalovi ruský pas v roce 2016.

Kdo je Steven Seagal? Americký herec, režisér, scenárista, producent, mistr bojových umění, bluesový zpěvák a rezervní zastupce šerifa v Jefferson Parish v Louisianě ve Spojených státech amerických.

Do obecného povědomí vstoupil především díky akčním filmům ze začátku 90. let, jako např. Nico – víc než zákon, Přepadení v Pacifiku, Glimmer Man a Aljaška v plamenech. Kromě kultury se věnuje ochraně přírody a aikidu, v němž dosáhl na 7. stupeň černého pásku.

V srpnu 2014 koncertoval se svou kapelou na Krymu a veřejně prezentoval svou podporu ruským separatistům i přátelství s prezidentem Ruska Putinem. Teď si tedy herec může připsat další aktivitu.  

Komentáře
NEJPOPULÁRNĚJŠÍ
Reklama
Nejčtenější články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Marta Kubišová znovu ve studiu nazpívala svůj největší hit!

Styl

Trápí vás kašel, rýma nebo horečka? Zkuste rady našich babiček

Dům a zahrada

Kočka a kočičí kokain? Neděste se a klidně jí ho dopřejte, odvykačku potřebovat nebude

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn
Zavřít reklamu